24 lutego 2006

I o tym i o tamtym

W radio blog pojawił się nowituki gorący bicik specjalnie dla odwiedzających ten blog. Oczywiście ten hicik pojawi sie na koncercie w Częstochowie 21 kwietnia, na który to was wszystkich oczywiście już zapraszam. Wiecej info pewnie w krótce :) jak zwykle.

Tak czy siak niby kurwa wiem jak gówniane jest to żarcie, że to źle na mnie wpływa a mimo wszystko uwielbiam makkfaka i koniec bigmaki wymiatają i tyle ;).

Aśka miała racje nie miala jednak egzaminu z historii administracji. Wczoraj dowiedziała się że dnia następnego ma już z tego przedmiotu poprawke! :) Jaja 1000 lecia i koniec. O takim numerze to chyba nikt na tym globie jeszcze nie slyszal :)

Natomiast ja mam patent na dobrą impreze dziwki koks i amfetamine :). Choć lepiej nie bede pisał już takich głupot bo niektóre cielaki biorą to dosłownie i spekulują i sie domyślają czy biore czy nie :). Pozostawie niedomówienie ale ostatni raz :>. Tak czy siak bitowo małe odrodzenie Emote zjezdza i bedzie i wódka i będzie funk i troche jazzu i jamajka i bliski wschod NIECH ŻYJE ALLAH! I CHRYSTUS. I jebać debili peaaaaacccceeeeee

1 komentarz:

em. pisze...

i zjechalem.i byl jazz i rap i funk i kanapki i wodka i... odpadles :]