26 lipca 2006

End it? (z cyklu inept vision po raz kolejny)

Na tapete poszedł "End It". trip-hip-hopowa konwencja wyszla naprawde niezle. Poprawione bebny dodane instrumenty poprawiony wokal "help me!" i kilka dodatkowych efektów urozmaiciły i lekko przyśpieszyły aranż. Koncepcja ludowa (nie mylić z PRL) jak najbardziej się przyjeła i urozmaicenia w postaci wszelkiej maści bognosów i innych nagrywanych na shure sm58 dźwięków upadających książek robijanych szklanek jak najbardziej trafiły w mój gust. Brzmi naprawde nieźle.


Mielą się też goście. Od Dj. krime miałem dostać dzisiaj skrecze nie dostałem. Prawdopodobnie zaważył wazny problem. Dj. PrimeMinister już się dograł (nie pamiętam czy wspominałem. Typ znany ze współpracy z KRS-One'em, ma ten premierowski prosty skrecz bardzo lubionay przeze mnie)

Płyta nadal zawiera 16 kawałków chociaż wymieniłem Bad sounds na We Were Here, co nie zmienia faktu, że Bad Sounds będziecie mogli usłyszeć tak jak zawsze.

Mamy małe zawirowania ze stroną internetową. Okazało się, że równolegle powstają dwa różne projekty strony. Więc pewnie wszystko przeciągnie się do połowy sierpnia. Małą konkurencja pomiędzy dwoma niezwykle utalentowanymi grafikami z pewnością podwyższy poziom zaprezentowanej wam finalnie strony. mnie to cieszy :).


Ze wstępnych rozmów okazało się że być może okładkę do płyty będzie mi robił Grzegorz P. współtwórca ekipy Projektowanie.org (twórcy takich stron jak kodex.pl ) z nim też, co wynika ze wstępnych rozmów, będziemy tworzyć wspólnie pewien dość ciekawy experyment muzyczno multimedialny o ile nam wszystkim starczy czasu

Na TVP 3 (gdańska) w poniedzialki lata program Etiuda do którego robilem muzyke pod napisy poczatkowe. Fajny projekt miła współpraca z Bullet Productions (ekipa od sztuki w kapturach)

Cały czas dzien w dzien w moim zacisznym soundwriting studio siedze nad płytą. Kwestie wydawnictwa nie są jeszcze znane dokonca bo powpadało mi pare osób no i dostałem opieprz za to czego nie chce zrobić a że nie chce sie narazic im przemysle ich propozycje ;).


Pozdrowiam ;)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

musze dac male sprostowanie, grzegorz p wspoltworca ProjektowanieOrg* nie brał udziału przy tworzeniu strony kodex.pl