10 lipca 2008

od dawien dawna

Dopiero spojrzałem, że kupę czasu nic nie dodałem. Pozmieniało się troche, a nawet sporo. ale w kwestiach dodatkowych a nie jakiś tam fundamentalnych

Najistotniejsze, to udostępniłem dość sporo multimediów. a że nazbierało się tego dość sporo to Zdecydowałem założyć jak gdyby drugiego myspace'a który ukrywa się pod adresem http://www.myspace.com/jacekholdcutzgutczynski czyli jak gdyby filmowa czesc mojej tworczosci. znajdziecie tam serie pierwszego sezonu cyklu dokumentalnego dla tvp Przyglądając się, oprócz tego wspominany kiedyś "kinski" oraz rzeczy starsze jak jakies remixy klip breath czy jakies tam shoty. No dośc sporo multimediow sie tam uzbieralo 

Inept vision pt. 2 pojawi się na przełomie września i października i uważam dla charakteru płyty te datę za optymalną i właściwą. Idealna na długie jesienne wieczory o których obecnie nikt nie myśli z racji wakacji. :) za ciekawostkę podam iż inept vision 2 (iv2) bedzie pierwsza w mej twórczości płyta która w przeważającej ilości będzie płytą polsko-języczną. natomiast poukrywane wstawki w swej jakości brzmieniowej zbliżone będą do brzmień sampli dla zachowania pewnej ciągłości między iv1 a iv2. I oczywiscie niezmiennie 99% plyty to brzmienia zagrane własnoręcznie. 

Najprawdopodobniejszym rzutem dla klipu będzie utwór Voices który przez chwilę w swej jak gdyby roboczej formie smigał po myspace (www.myspace.com/holdc)

Na myspacie typowo muzycznym (www.myspace.com/holdc) znajdziecie 6 utworów które leżały na twardym dysku od 2006 roku jako rzeczy na soundwiriting dwa. Ale że na chwilę obecną zrezygnowałem z konynuacji pracy nad tą płytą z uwagi na notoryczny brak czasu na diggin, postanowiłem umieścić utwory jako pewien exclusive na myspacie. (dlatego też warto go czasami odwiedzać :P) 

z nowosci chyba tyle. Bądźcie czujni. pozdrawiam

1 komentarz:

voytaz pisze...

stary czekam na iv2 z niecierpliwością. świetną muzykę robisz. pozdrawiam!