23 stycznia 2010

Exactly Different Sp

W okolicach kwietnia można śmiało się spodziewać singla Holdcut - Exactly Different Sp, który będzie zapowiedzią płyty Fundamental Differences. Bądźcie czujni.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

http://markonzo.edu http://www.rottentomatoes.com/vine/showthread.php?p=17358753 http://www.livevideo.com/airpurifiers sudman http://www.viddler.com/explore/Keno http://www.mydogspace.com/me/keno auto http://tempurpedics.ning.com/profiles/blogs/tempurpedic-complaints http://www.mydogspace.com/me/keno/blog blacks

luka.s pisze...

MaxFloRec?

viva l'arte pisze...

Witam!
Na wstępie chciałem powiedzieć Ci, że cholernie szanuję to co robisz od czasu 3 Liter, gdy byłeś najlepszym i najbardziej rozwiniętym raperem-producentem na piskiej scenie muzycznej(jeżeli można powiedzieć w ogóle, że takowa istniała). Rozwijasz się niesamowicie dynamicznie, robiąc genialną wręcz muzykę. Kończąc z pochlebstwami, przechodzę do sedna sprawy. Chciałem prosić Cię o kilka "czystych" bitów, typowo pod nagranie na myspece. Odcinam od razu wątpliwości. Projekt jest 100% "for fun" więc na pewno nie usłyszysz czyjegoś wokalu na swoim bicie, bez swojej wiedzy. Po prostu świetnie było by pobawić się na tak dobrych i dopracowanych bitach. Kończąc mam nadzieję ,że będziesz rozwijał się nadal, robiąc ten kawał cholernie dobrej roboty jaką robiłeś zawsze. Dalszych sukcesów, nie tylko w samorozwoju i pozdro.